Hakkımızda
 İHALE ANALİZ VE DANIŞMANLIK Firmamız  Uzun yıllardır Kamu ihaleleri mevzuatı üzerine çalışmalar yapmış ve bu çalışmalar neticesinde elde etmiş olduğu  bilgi birikimini siz değerli Müşterilerimiz ve tüm isteklilerin  hizmetine sunmak amacıyla kurulmuştur.
 
BİLMEDİĞİNİZ ŞEYLERİN SİZE ZARAR VERMEYECEĞİNİ DUYMUŞSUNUZDUR ancak Ticaret hayatında bu olgu tam tersine işlemektedir. Ticari hayatta bilmediğiniz bir çok şeyin zararını görmeniz hayatın olağan akışıdır.
 
 İşte burada İHALE ANALİZ VE DANIŞMANLIK olarak 4734 KAMU İHALE KANUNU ,4735 sayılı KAMU İHALE SÖZLEŞMELERİ KANUNU  ile 5018 sayılı  KAMU MALİ YÖNETİMİ VE KONTROL KANUNU hakkında  bilmediğiniz konularda size destek vermek için buradayız. Konumuz ile ilgili olarak Siz değerli müşterilerimize ve istekli olabilecek tüm firmalara Kamu İhale Mevzuatı   ile ilgili karşılaştığınız yada karşılaşabileceğiz  muhtemel aksaklıklar ile ilgili Yasal olarak  destek vererek, Rakiplerinize karşı her zaman bir adım önde olmanızı sağlamak amacıyla kurulmuştur.
 
            Firmamız ,Mühendislik, Hukuk ve Mali mevzuata hakim uzman kadrosunun her birinin kendi uzmanlık alanına göre dikkatli ve titiz çalışmaları sonucunda siz değerli Müşterilerimize yardımcı olmak ve destek sunmak amacıyla   2004 yılından beri yayınlanmış olan  ve halen  güncelliğini yitirmemiş  25.000 K.İ.K. kararı  incelenerek Güncel mevzuata göre tasnif edilmiş Kurul uyuşmazlık  ve Mahkeme kararlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetine  son sürat devam etmekteyiz.
 
            Firmamız K.İ.K. sayfasında  yayınlanan uyuşmazlık  kararlarını  Sitemizde yayınlayarak ticari bir amaç gütmek amacının aksine  Bilgi ve tecrübelerimiz ve Emsal kurul uyuşmazlık kararları ışığında siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti vererek BAŞARININ MUTLULUĞUNU paylaşmak amacıyla kurulmuştur.
 
            İHALE ANALİZ ve DANIŞMANLIK siz değerli müşterilerimizin  İştirak etmek istedikleri ve iştirak ettikleri ihalelerde  olası hata ve haksızlıklarla karşı karşıya kalmaması, ihale süreci içerisinde meydana gelen  olumsuzlukları Hukuki bir anlayışla çözüme ulaştırmak ve sonuçlandırmak amacını gütmektedir.
 
                        Bu amaçla kurulan firmamız siz değerli müşterilerimize iştirak etmek istediğiniz  ihalenin İlk İlan tarihinden başlayarak   sözleşme imzalanma aşamasına kadar tüm süreçte teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
 

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz KİK Kararları Yargı Kararları Haberler Kanun ve Mevzuat Mevzuat Soru-Cevap İletişim
İhale Analiz Copyright @ 2013 Her Hakkı Saklıdır. | Design By Web Tasarım | Seo
 Bugün 192
 Dün 408
 Bu Ay 26313
 Toplam 758182